Библия - Форум за Общение!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Размишления върху Библията-Исус укротява бурята.-Марк (35:41 )

2 posters

Go down

Размишления върху Библията-Исус укротява бурята.-Марк (35:41 ) Empty Размишления върху Библията-Исус укротява бурята.-Марк (35:41 )

Писане by Елена П. Борисова-Куртева Сря Мар 23, 2011 2:40 pm


И в същия ден, когато се свечери, Исус им казва: Да минем на отвъдната страна.

И като оставиха народа, вземат Го със себе си в ладията, тъй както бе; и имаше други ладии с Него.

И дига се голяма ветрена буря, и вълните се нахвърляха в ладията, тъй че тя вече се пълнеше с вода.

А Той беше на задната част, заспал на възглавница; и те Го събуждат и Му казват: Учителю! нима не Те е грижа че загиваме?

И Той, като се събуди, смъмра вятъра и рече на езерото: Мълчи! утихни! И вятърът престана, и настана голяма тишина.

И рече им: Защо сте страхливи? Още ли нямате вяра?

И голям страх ги обзе; и те си казаха един на друг: Кой е прочее, Тоя, че и вятърът и езерото Му се покоряват?



Бог ме прати в този форум и нямам намерение да напускам , освен ако ме изгоните !

Това , което много ми се иска е да се разбираме - но може би така е по-добре ! Бог знае.

Както ще пиша и след това - БОГ КОНТРОЛИРА ВСИЧКО !Амин.





Бог контролира всичко , в това число и дявола. Ако извършим грях- отваряме вратата на дявола/както при Йов,/ но до определени граници.

Исус има като нас дух и тяло по плът. "Духът е бодър , а тялото немощно "

Той заспа на възглавницата , но Духът му е буден.

Целта е учениците да разберат, че без Исус немогат.

Така се прославя Бог, чрез сина си.

Бог използва давола за проклятия / лошото/.

Доброто, което е благословенията идват от Бог

За да разбираме всеки стих е нужно да видим ;

1. Резултата какъв е ?

2. Мотива какъв е ?

1. Бурята утихна и езерота също- добър!

2. Да се прослави Бог.

Слава не Бога за това. Амин. I love you


Последната промяна е направена от Елена П. Борисова-Куртева на Съб Мар 26, 2011 4:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Елена П. Борисова-Куртева
Елена П. Борисова-Куртева

Брой мнения : 103
Join date : 31.12.2010
Местожителство : Свиленград - Nickname: elina

Върнете се в началото Go down

Размишления върху Библията-Исус укротява бурята.-Марк (35:41 ) Empty Re: Размишления върху Библията-Исус укротява бурята.-Марк (35:41 )

Писане by Пламен Николов Сря Мар 23, 2011 7:09 pm

Елена П. Борисова-Куртева написа:...Нека размишляваме заедно!...

Абсолютно съм съгласен! И за това ще помоля всички регистрирани потребители да се включват в темите, както и тези които не са регистрирани, ако искат да се регистрират и да пишат в темите, защото е писано общението помежду ни е Любов Господна!

Деяния 2:42
И те постоянствуваха в поучението на апостолите, в общението, в преломяването на хляба и в молитвите.
1 Петрово 4:13
но радвайте се за гдето с това вие имате общение в страданията на Христа, за да се зарадвате премного и когато се яви Неговата слава.
1 Йоаново 1:3
това, което сме видели и чули, него възвестяваме и на вас, за да имате и вие общение с нас; а пък нашето общение е с Отца и с Неговия Син Исус Христос.
1 Йоаново 1:6
Ако речем, че имаме общение с Него, а ходим в тъмнината, лъжем и не действуваме според истината.
1 Йоаново 1:7
Но ако ходим в светлината, както е Той в светлината, имаме общение един с друг, и кръвта на Сина Му Исуса [Христа] ни очиства от всеки грях.
Римляни 15:24
на отиването си в Испания ще дойда, защото се надявам да ви видя като минавам, и вие да ме изпратите за там, след като се наситя донякъде чрез общение с вас.
1 Коринтяни 1:9
Верен е Бог, чрез Когото сте били призовани в общението на Сина Му Исуса Христа нашия Господ.
1 Коринтяни 10:16
Чашата, която биде благословена, и която ние благославяме, не е ли това да имаме общение в Христовата кръв? Хлябът, който пречупваме, не е ли да имаме общение в Христовото тяло?
1 Коринтяни 10:20
Но казвам, че онова, което жертвуват езичниците, жертвуват го на бесовете, а не на Бога; но аз не желая вие да имате общение с бесовете.
2 Коринтяни 6:14
Не се впрягайте заедно с невярващите; защото какво общо имат правдата и беззаконието или какво общение има светлината с тъмнината?
2 Коринтяни 9:13
понеже те славят Бога поради доказателството, което това служение дава за вашата послушност на Христовото благовестие, което изповядвате, и за щедростта на вашето общение към тях и към всички.
2 Коринтяни 13:14
Благодатта на Господа Исуса Христа, и любовта на Бога и общението на Светия Дух да бъде с всички вас. Амин.
Галатяни 2:9
и когато познаха дадената на мене благодат, то Яков, Кифа и Иоан, които се считаха за стълбове, дадоха десници на общение на мене и на Варнава, за да идем ние между езичниците, а те между обрязаните.
Филипяни 2:1
И тъй, ако има някоя утеха в Христа, или някоя разтуха от любов, или някое общение на Духа, или някое милосърдие и състрадание, (това правете)
Филипяни 3:10
за да позная Него, силата на Неговото възкресение, и общението в Неговите страдания, ставайки съобразуван със смъртта Му,
Филимон 1:6
Молитствувам щото това общение в твоята вяра да действува така, та да познаят те всичкото добро, което е в нас, за слава на Христа.

Бог да благослови всички! Амин! I love you
Пламен Николов
Пламен Николов
Администратор
Администратор

Брой мнения : 222
Join date : 03.12.2010
Age : 49
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор / Пламен Б. Николов

http://epcteteven.ovo.bg/?lwGjIL

Върнете се в началото Go down

Размишления върху Библията-Исус укротява бурята.-Марк (35:41 ) Empty Re: Размишления върху Библията-Исус укротява бурята.-Марк (35:41 )

Писане by Елена П. Борисова-Куртева Пет Мар 25, 2011 9:56 am

****************************




Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


Последната промяна е направена от Елена П. Борисова-Куртева на Съб Мар 26, 2011 4:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Елена П. Борисова-Куртева
Елена П. Борисова-Куртева

Брой мнения : 103
Join date : 31.12.2010
Местожителство : Свиленград - Nickname: elina

Върнете се в началото Go down

Размишления върху Библията-Исус укротява бурята.-Марк (35:41 ) Empty Размишления върху Библията-Исус укротява бурята.-Марк (35-41)

Писане by Елена П. Борисова-Куртева Пет Мар 25, 2011 10:11 am

****************************

bounce bounce bounce


Последната промяна е направена от Елена П. Борисова-Куртева на Съб Мар 26, 2011 4:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Елена П. Борисова-Куртева
Елена П. Борисова-Куртева

Брой мнения : 103
Join date : 31.12.2010
Местожителство : Свиленград - Nickname: elina

Върнете се в началото Go down

Размишления върху Библията-Исус укротява бурята.-Марк (35:41 ) Empty Re: Размишления върху Библията-Исус укротява бурята.-Марк (35:41 )

Писане by Пламен Николов Пет Мар 25, 2011 6:57 pm

Елена П. Борисова-Куртева написа:Това, което си написал отговаря ли на горната тема- Исус укротява бурята ?
Или Бог е Бог на реда само за мойте теми ?
Не искам да се заяждам, но ако ще има ред да се спаязва от всички.
Не разбра ли кое ме ядоса ? Да, плътта е още жива в мен, но не по-малко и в теб !
Не можеш да триеш чужди постове- каквото и да пиша в тях. Определено не бях писала нещо лощо.
Толкова един пост ли щеше да обърка форума ви? Но дори да е така, какво пречеше да ми кажеш?
Пък ако наистина смяташ, че си по добър от мен с компютъра / това определено е така / , не е ли по добре с любов да откриеш тема и да ме обучиш-пак повтарям с любов. Каква любов видя в това да променяш и изстриваш постове? Но Бог да отсъди ! Амин.
Това, което прочетох като отговор наистина е от теб, защото Бог обича в действие а ти само на думи.


Здравей сестра Елена!
Не, това не е по темата, но исках с него да насърча останалите посетители да се включват, като пишат в темите -
било въпросите си, или онова което Бог им е открил!
Общението няма да е пълно, нито пък полезно ако само двамата с теб пишем, и от време на време нашия пастор (говоря за темите в които трябва да се общува в Духа на Истината, не за останалите публикации, като клипчета за хваление например, или статии публикувани тук, макар, че и в тях може някой да се включи и да пише за Слава На Бога)!
Бог е на Реда за абсолютно всичко! - вярва, че си на същото мнение по този въпрос?!
Аз също не искам да се заяждам, защото това не е от Бога, и няма да е полезно на никого - в това число и на самите нас!
С това за плътта съм съгласен напълно, а тя трябва да бъде съразпната с Христос, за да не живеем вече за себе си, а за Бога, или както го пише в Галатяни 2:20 - Христос да Живее в нас! Амин!
Поста който изтрих не е изгубен защото написаното в него е поставено в първия ти пост! Искам да стане ясно на всички потребители, че не е полезно от трупане на много постове (точка 3 от правилата на форума, която Бог сега ми нареди да допълня)! По други форуми направо трият не само публикувания втори пореден пост, без да поправят нищо, а направо пращат потребителя на едноседмична почивка т.е. Без право да влиза дори във форума, но това тук не е позволено, защото е против Божията Воля! За това ще пусна тема в която ще обясня подробно всички опции, които могат да се използват при писане на пост!
Не си написала нищо лошо в поста който изтрих, дори напротив - полезно е за всички, и за това го преместих в първия ти пост, като сложих цитата от Библията в поле за цитат (това също ще го обясня подробно в темата за която споменах)!
Вярно е права си - нищо не ми пречеше да ти кажа, освен факта, че вече не мога да ти пиша по скайп защото си махнала от списъка с абонатите си скайпа на църквата (в списъка те има но си с въпросителна т.е. не си дала пълномощно за писане, а си писахме!), но това не пречи да те предупредя предварително на ЛС от моя акаунт (не от Admin акаунта)! Моя е грешката признавам си, за което те моля за прошка! Не е лесно да бъдеш администратор и модератор на форум, но не се оплаквам, а се радвам, че Бог поиска това от мен! Никога не съм твърдял, че съм безгрешен, и ти благодаря, че ми показа тази моя грешка, като съм пропуснал да напиша подробна тема, как да бъдат използвани опциите при писане във форума, а съм наясно, че не всеки разбира без да му бъде обяснено. Въпреки това виждам, че по-младите (като дъщеря ми) не се нуждаят от такова обяснение, но има и други които не знаят, и за това ще бъде пусната темата!
Имам само един въпрос към теб: Защо след като пишем едно и също, което се допълва и от двете страни, не успяваме да се разберем и да стигнем до единомислие? Питам понеже Бог даде това изобличение чрез един брат, като каза: "Пишете едно и също, но не се разбирате помежду си, защото се целите един в друг, като гледате кой колко знае и може, а не се допитвате до Мен, за да ви открия как да го поднесете! За това обърнете се и двамата към Мене - казва Господ, и Аз ще ви науча да пишете това което съм ви открил, както и онова, което ще ви открия, за да го напишете с притчи, понеже на вас е дадено да разбирате, но на повечето от останалите посетители не е дадено! Аз се разпнах и за тях, не само за вас - казва Господ!"

Благодаря на Бога за това изобличение чрез този брат! Напълно вярно е, и се моля Бог да ни прости, и да ни пази и закриля в името Си от лукавия! Амин!






Елена П. Борисова-Куртева написа:
Марк 4 глава
********
35. И в същия ден, когато се свечери, Исус им казва: Да минем на отвъдната страна.
36. И като оставиха народа, вземат Го със себе си в ладията, тъй както бе; и имаше други ладии с Него.
37. И дига се голяма ветрена буря, и вълните се нахвърляха в ладията, тъй че тя вече се пълнеше с вода.
38. А Той беше на задната част, заспал на възглавница; и те Го събуждат и Му казват: Учителю! нима не Те е грижа че загиваме?
39. И Той, като се събуди, смъмра вятъра и рече на езерото: Мълчи! утихни! И вятърът престана, и настана голяма тишина.
40. И рече им: Защо сте страхливи? Още ли нямате вяра?
41. И голям страх ги обзе; и те си казаха един на друг: Кой е прочее, Тоя, че и вятърът и езерото Му се покоряват?

Бог ме прати в този форум и нямам намерение да напускам , освен ако ме изгоните !
Това , което много ми се иска е да се разбираме - но може би така е по-добре ! Бог знае.
Както ще пиша и след това - БОГ КОНТРОЛИРА ВСИЧКО !Амин.


Бог контролира всичко , в това число и дявола. Ако извършим грях- отваряме вратата на дявола/както при Йов,/ но до определени граници.
Исус има като нас дух и тяло по плът. "Духът е бодър , а тялото немощно "
Той заспа на възглавницата , но Духът му е буден.
Целта е учениците да разберат, че без Исус немогат.
Така се прославя Бог, чрез сина си.
Бог използва давола за проклятия / лошото/.
Доброто, което е благословенията идват от Бог
За да разбираме всеки стих е нужно да видим ;
1. Резултата какъв е ?
2. Мотива какъв е ?
1. Бурята утихна и езерота също- добър!
2. Да се прослави Бог.
Слава не Бога за това. Амин. I love you

Ако добре си спомняш сестра Бог заповяда никой да не бъде гонен от този форум (не помня на ЛС или по скайп ти го писах това)!

Да ние също искаме да се разбираме, но ето онова което Бог окри, че първо трябва да сме в единомислие и на един Дух със и във Него, а сетне е лесно да бъдем в единомислие и помежду си! Вярно ли е това според теб? Аз вярвам, че е точно така!
Да Бог контролира всичко, но пролема на всички ни е, че вместо Той да бъде на трона в сърцата ни и да ни ръководи по Своята Воля, за да Му бъдем угодни, ние не Му позволяваме да бъде така, защото нашето Аз придобито при грехопадението е на този трон! Не може да остане така - този трон (престол) принадлежи на Живия Бог! Когато Бог ни спаси от греха Исус се изобразява чрез нас, но за да бъде в пълнота трябва Той да бъде на трона си в сърцата ни т.е.Христос в нас, или това е Словото излизащо от Божиите уста, което е написаното в Римляни 8:14 - ръководените от Божия Дух са Божии чада! Амин!

А сега по темата за бурята:
Да резултата е добър, бурята утихна и езерото също - и това е добро, Бог се прослави - Слава на Бога - това също е добро, мотива за цялата ситуация бе, че Бог искаше да покаже на учениците си, че докато Той не застане на трона в сърцата им те не могат да вършат тези работи (нали за това им каза: "Защо сте маловерци? Още ли нямате вяра?")! А и им каза също: "Ще получите Сила от Горе, когато дойде върху вас Светия Дух!" Както и това: "И по-големи неща от тия ще вършите!"
Точно в това обучаваше Той учениците си за да разберат правилно и думите Му: "Пребъдващия в Мене Отец върши Своите Дела!"

Бог да благослови всички! Амин! I love you

п.с.Ето сега показах нагледно онова, което ще обясня подробно в темата за опциите при писане във форума, като цитирах двата поредни твои постове (без да ги променям или трия), като ползвах въпросния разделител!
Пламен Николов
Пламен Николов
Администратор
Администратор

Брой мнения : 222
Join date : 03.12.2010
Age : 49
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор / Пламен Б. Николов

http://epcteteven.ovo.bg/?lwGjIL

Върнете се в началото Go down

Размишления върху Библията-Исус укротява бурята.-Марк (35:41 ) Empty Re: Размишления върху Библията-Исус укротява бурята.-Марк (35:41 )

Писане by Елена П. Борисова-Куртева Пет Мар 25, 2011 8:15 pm

********************************

No No No


Последната промяна е направена от Елена П. Борисова-Куртева на Съб Мар 26, 2011 4:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Елена П. Борисова-Куртева
Елена П. Борисова-Куртева

Брой мнения : 103
Join date : 31.12.2010
Местожителство : Свиленград - Nickname: elina

Върнете се в началото Go down

Размишления върху Библията-Исус укротява бурята.-Марк (35:41 ) Empty Re: Размишления върху Библията-Исус укротява бурята.-Марк (35:41 )

Писане by Пламен Николов Пет Мар 25, 2011 8:27 pm

Здравей отново сестра!
Кажи ми моля те, сега в какво не сме на едно мнение, освен това което казваш: "а не ти да диктуваш- това вярно, това не"?
Икономии не се правят в един пост, а в писането на много постове един след друг! А иначе всичко което Бог дава да се пише трябва да се напише, защото то не е само за нас двамата! Съгласна ли си с това?

Бог да те благослови! Амин! I love you
Пламен Николов
Пламен Николов
Администратор
Администратор

Брой мнения : 222
Join date : 03.12.2010
Age : 49
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор / Пламен Б. Николов

http://epcteteven.ovo.bg/?lwGjIL

Върнете се в началото Go down

Размишления върху Библията-Исус укротява бурята.-Марк (35:41 ) Empty Re: Размишления върху Библията-Исус укротява бурята.-Марк (35:41 )

Писане by Елена П. Борисова-Куртева Пет Мар 25, 2011 10:38 pm

*******************************
Razz Razz Razz


Последната промяна е направена от Елена П. Борисова-Куртева на Съб Мар 26, 2011 4:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Елена П. Борисова-Куртева
Елена П. Борисова-Куртева

Брой мнения : 103
Join date : 31.12.2010
Местожителство : Свиленград - Nickname: elina

Върнете се в началото Go down

Размишления върху Библията-Исус укротява бурята.-Марк (35:41 ) Empty Re: Размишления върху Библията-Исус укротява бурята.-Марк (35:41 )

Писане by Пламен Николов Пет Мар 25, 2011 11:34 pm

Здравей отново сестра!
Явно дори и правилните думи (технически за форума) да използвам не си ме разбрала правилно! Не, че не трябва да пишеш нови постове, а няма смисъл да повтаряш вече написани и то един след друг, като цитираш първия! Няма нужда да цитираш написаното и тогава да напишеш онова, което Бог ти е дал! Виж за пример като си цитирала моя дълъг пост, който по този начин разтегля излишно форума! Дори и да се цитира може да се ползва една от опциите за скрит текст, за която ще обясня в ръководството как се използва!
Тук не става въпрос за икономия, а за ориентираност: На мен дори ми бе трудно да прочета така постовете защото като прочетох първия, видях същото цитирано във втория пореден пост т.е. написани един след друг, не ми се искаше да превъртам надолу и да прочета написаното, а какво остава за другите посетители?! Не биха ли казали, че така пишем едно и също и да не стигнат до написаното след цитата, за да разберат онова, което Бог ни е дал за всички?!
Искам да те помоля и още нещо: Недей да ни съдиш като казваш, че ние нищо не сме получили от Бога и не ни е казал какво да пишем!
Сега кой започна да се оправдава с Бога - хубаво ли ти е така, както ти постъпи с нас? Прощавам ти сестра и се моля и Бог да ти прости, понеже от теб написаното говори и "да" и "не" т.е. в един момент казваш, че Бог върши това чрез нас, а в следващия казваш, че от себе си го правим! Още ли си на две мнения? Нещо което прави впечатление дори на онези, които не са познали дълбоките работи - както някой говорят за дълбочината на писанията, а не търсят Божията пълнота!

Как да стигнем до едно мнение, когато не признаваш своите грешки така, че да не ги повтаряш вече?! В единия момент благодариш на Бога, че Бог работи чрез нас, а в следващия се молиш, че не работел чрез нас?!
Не си ли съгласна с това - ("Който казва, че не греши лъже, и истината не е в него!")?
Не го прави повече моля те - не е угодно на Бог да го правиш, а се допитвай до Него така щото Той да потвърди дали онова, което чуваш е правилното, защото знаеш много добре, че и сам си сатана се преправя на светъл ангел! Онова което съм писал е потвърдено от Бог и за това го писах, но това, че не е достигло до всички така, че да го разберат показва още веднъж, че Бог работи чрез своите слуги пророците! Не смея да се нарека пророк защото не съм аз, а Христос е пророка, и Той може да пророкува чрез всички (това е писано в 1-во Коринтяни 14-та глава където се казва, че всички можем да пророкуваме, защото не сме ние, а Христос чрез нас за Божия Слава!). Амин!

Бог да ни благослови и да отмахне всичко което пречи за да бъдем угодни на Него като Божии слуги, (а слугата не притежава нищо, нито дори себе си)! Да бъде благословено името Господно! Амин! I love you
Пламен Николов
Пламен Николов
Администратор
Администратор

Брой мнения : 222
Join date : 03.12.2010
Age : 49
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор / Пламен Б. Николов

http://epcteteven.ovo.bg/?lwGjIL

Върнете се в началото Go down

Размишления върху Библията-Исус укротява бурята.-Марк (35:41 ) Empty Re: Размишления върху Библията-Исус укротява бурята.-Марк (35:41 )

Писане by Елена П. Борисова-Куртева Съб Мар 26, 2011 1:59 pm

*************************
Embarassed Embarassed Embarassed


Последната промяна е направена от Елена П. Борисова-Куртева на Съб Мар 26, 2011 4:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Елена П. Борисова-Куртева
Елена П. Борисова-Куртева

Брой мнения : 103
Join date : 31.12.2010
Местожителство : Свиленград - Nickname: elina

Върнете се в началото Go down

Размишления върху Библията-Исус укротява бурята.-Марк (35:41 ) Empty Re: Размишления върху Библията-Исус укротява бурята.-Марк (35:41 )

Писане by Пламен Николов Съб Мар 26, 2011 2:21 pm

Здравей сестра! Съжалявам, че продължаваш да се самозаблуждаваш!
За разлика от теб аз поне признавам грешките си когато ги осъзная, но ти не! Та дори когато ме обвиняваш, че греша не казваш коя е грешката, а само казваш - грешиш! Никога не съм правил себе си Бог, защото онова което пиша не е мое, а е Божие, защото Той ми даде заповед какво да пиша и какво да говоря! Винаги го е потвърждавал и сега ще го потвърди!
Дали го вярваш или не не знам, и не е важно, защото Господ е който ще покаже кой е бил прав и кой не! И то не накрая в съдния ден, а още сега, защото Той го каза!
Знаеш ли - ап.Павел също като теб бе обучен от писанията и то от първосвещеника Гамалиил, но счете всичко това за загуба заради познаването на Господа! Това стана когато лично Господ го срещна, защото гонеше Божиите люде заради това, че не вършат това, което той знаеше, можеше и вършеше (също както останалите фарисеи и законоучители)!
Осъзна това, когато лично Господ го срещна в пустинята!
Знаеш ли, че и Господ не промени онова, което говореше на всички дори когато фарисеите го обвиняваха и изпитваха, колкото и правилно да изглеждаше онова което говореха?!
Моля се Бог да срещне всички така, за да може да им се отворят очите на сърцата, за да Го познаят, та вече да не вършат своята си човешка воля (която отдавна е трябвало да умре на кръста), а да вършат Вече Божията Воля, която ще се изпълнява Вечно чрез истинските Божии Люде! Амин!
Кажи ми кой от всичките ученици (освен ап.Павел) бе обучен от писанията, а лично от Исус, който Е Христос Господ - Единствения Бог!
Дано по-скоро всички да го осъзнаят това, за да се отърват от себе си (волята си, властта си, неправилните си мисли и дела), и да станат наистина Божии Люде за Вечността още от сега - за да върши Бог Своите Дела Вечно чрез нас! Амин!
Бог да те благослови! Амин! I love you






Edit:

Никога не съм правил себе си Бог, защото онова което пиша не е мое, а е Божие, защото Той ми даде заповед какво да пиша и какво да говоря! Винаги го е потвърждавал и сега ще го потвърди!


Да Бог наистина го потвърди! Ето колко много поразии могат да направят омразата и непростителността, както и знанието, което възгордява! Право е написано, че буквата убива! На кого ще е полезно това масово триене на постовете ти сестра, които ти сама си триеш? Можеше да бъдат поправени, но ти реши масово да си ги изтриеш, а това Божия Любов ли е? Исус Христос никога не би постъпил така!
Бог да те благослови и дано наистина те срещне както ап.Павел в пустинята, до като бе още Савел и гонеше Божиите Люде, за да се обърнеш наистина към Него и да станеш истински Негов служител! Амин!
Пламен Николов
Пламен Николов
Администратор
Администратор

Брой мнения : 222
Join date : 03.12.2010
Age : 49
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор / Пламен Б. Николов

http://epcteteven.ovo.bg/?lwGjIL

Върнете се в началото Go down

Размишления върху Библията-Исус укротява бурята.-Марк (35:41 ) Empty Re: Размишления върху Библията-Исус укротява бурята.-Марк (35:41 )

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите