ОБЩЕНИЕ -Защо е нужно?

Go down

ОБЩЕНИЕ -Защо е нужно?

Писане by Елена П. Борисова-Куртева on Пет Мар 25, 2011 10:37 am

НЕ ЗНАМ, БОГ ЗНАЕ !

Последната промяна е направена от Елена П. Борисова-Куртева на Съб Мар 26, 2011 4:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Елена П. Борисова-Куртева

Брой мнения : 103
Местожителство : Свиленград - Nickname: elina

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: ОБЩЕНИЕ -Защо е нужно?

Писане by Пламен Николов on Пет Мар 25, 2011 7:36 pm

Да, права си сетра! Абсолютно съм съгласен, че всички трябва да участват! За двама от тях знам лично от самите тях, че нямат възможност пенеже им се повредиха компютрите и нямат пари за нови, а брат Асен пък няма интернет понеже го ползвал незаконно, а това не угодно на Бог, и сега няма как сина му да му помага при влизането във форума понеже не е наясно с компютрите (никога не е ползвал, а и има само три публикации на клипчета), НО останалите са без извинение! Няма случайности сестра, и това, че цитатите са там също не е случайно! Ето още нещо по този въпрос с цитатите: Написах всички цитати според както Бог ми ги даде, но дори и аз не писах по темата след цитатите, а и има опция, която знам, но дори и аз не използвах тогава, защото исках теци цитати да бъдат визуално ясни за всички посетители, а опцията е текста да бъде скрит в бяла лента на която като се кликне да се види написаното (пример за това са текстовете на песните от червената песнарка - червена при нас, но имаме и синя, а става въпрос за песните, които ги има и в сайта на duh-i-istina)!
Да, до като сме в това тяло сме под постоянен изпит, защото е писано, че който устои до край ще бъде спасен! С Божията помощ това е напълно възможно! Амин! I love you
Пламен Николов
Администратор
Администратор

Брой мнения : 223
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор / Пламен Б. Николов

Вижте профила на потребителя http://epcteteven.ovo.bg/?lwGjIL

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите