Библия - Форум за Общение!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Откровение за Небето!

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Откровение за Небето! - Page 3 Empty Re: Откровение за Небето!

Писане by Е.П.Ц.-Тетевен Чет Яну 27, 2011 11:32 pm



Поклонението около престола


Сега, аз хваля Бог за възможността да запиша видението си за Небето. То постоянно гори в моето сърце. Много хора ме насърчиха да напиша това свидетелство и да споделя видението за Небето, което Бог ми даде.
Аз споделих небесното видение, точно както и преживя-ванията в Ада в много църкви, където съм служила.
Аз искам да споделя с вас някои други сцени, които видях в Небето. Аз искам да знаете, че Небето е реално. Ако сте загубили някои любими хора, някои, които са отишли на Небето преди вас, то те ще ви посрещнат при славните порти. Искам да насърча сърцата ви, защото ние имаме благословена надежда в Исус Христос. Той отиде на Небето да приготви място за нас там.
Ангелите, които видях изглеждаха много големи и мощни! Те носеха блестящи, лъскави роби, които излъчваха огромно количество светлина. Те бяха могъщи и искрени. Те стояха в готовност да се покорят на Бога. Беше очевидно, че могъщите ангели, които видях при всяка перлена порта бяха пазещи.
Когато видях мечове до всеки ангел, си помислих, „Е, слава на Бога! Алелуя! Бог със сигурност защитава своите деца!”


Е.П.Ц.-Тетевен
Е.П.Ц.-Тетевен
Администратор
Администратор

Брой мнения : 364
Join date : 30.11.2010
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор - Пламен Б. Николов

https://bible.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Откровение за Небето! - Page 3 Empty Re: Откровение за Небето!

Писане by Е.П.Ц.-Тетевен Чет Яну 27, 2011 11:35 pm



Божиите ангели


Вие знаете, библията говори толкова много за ангелите, с много отправени пасажи към тях. Удивително е, че сме склонни да не забелязваме неща, които Божието слово доказва отново и отново. Обаче когато на някой е дадено откровение, то дава повече светлина върху предмета.
Ето малко повече примери за това, което Библията казва за ангелите:

Защото ще заповяда на ангелите Си за тебе
Да те пазят във всичките ти пътища.
На ръце ще те дигат,
Да не би да удариш о камък ногата си.
(Псалм 91:11-12)

Но той ми каза: Господ, пред Когото ходя,
ще изпрати ангела си с тебе
и ще направи пътуването ти успешно.
(Битие 24:40)

И видях друг силен ангел, които слизаше от небето,
облечен в облак, на главата му имаше дъга,
лицето му беше като слънцето,
и краката му като огнени стълбове.
(Откровение 10:1)

След това видях друг ангел, който слизаше от небето,
имайки голяма власт;
и земята се просвети от неговата слава.
(Откровение 18:1)

Защото когато възкръснат от мъртвите, нито се женят,
нито се омъжват, но са като ангели на небесата.
(Марк 12:25)

И яви Му се ангел от небето и Го укрепяваше.
(Лука 22:43)

Не са ли те всички служебни духове,
изпращани да слугуват на ония,
които ще наследят спасение?
(Евреи 1:14)

Също така, казвам ви, има радост пред Божите ангели
за един грешник, който се кае.
(Лука 15:10)

Отново ми бе позволено да вляза през Небесната порта и аз си спомних, че бях погълната от чувства на радост и мир, които бяха там. О, славното пеене и хваленията! Светии, мисля, че никой няма да може да го опише добре, защото земята никога не е била такава. От Едем, земята никога не е преживяла мирът, радостта и останалото, което е на Небето.
В Небето няма болест. Там няма инвалидни колички. Няма неспособност. На Небето няма зарази. AU е съвършен и прекрасен. Там няма корупция. Няма лъжи. Няма и грях, защото Бог няма да позволи и един грях да влезе през портите на Небето.


Е.П.Ц.-Тетевен
Е.П.Ц.-Тетевен
Администратор
Администратор

Брой мнения : 364
Join date : 30.11.2010
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор - Пламен Б. Николов

https://bible.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Откровение за Небето! - Page 3 Empty Re: Откровение за Небето!

Писане by Е.П.Ц.-Тетевен Чет Яну 27, 2011 11:36 pm



Великото представяне


Ние, аз и ангелът, който ме водеше, се придвижихме много бързо. Подминахме много плодни дървета, които растяха покрай Реката на Живота. Всяко едно от тях беше обсипано с красиви плодове.
Докато се движехме, ние като че ли станахме част от музиката. През цялото време на Небето аз чувах музика и тя винаги беше нова. Аз чувах постоянно музикално хваление да се издига в почит и хвала на Бога.
Ангелът на Бог ми каза:
- Ние отиваме през престола, за да видим поклонението на Бог.
По пътя, изглежда като че ли стотици хора идваха от всички части на Небето. Те отиваха да се поклонят на Царя на царете и на Господа на господарите.


Е.П.Ц.-Тетевен
Е.П.Ц.-Тетевен
Администратор
Администратор

Брой мнения : 364
Join date : 30.11.2010
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор - Пламен Б. Николов

https://bible.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Откровение за Небето! - Page 3 Empty Re: Откровение за Небето!

Писане by Е.П.Ц.-Тетевен Чет Яну 27, 2011 11:39 pm



Поклонението на Небето


Докато се придвижвахме, изглежда като че ли стотиците станаха хиляди, а хилядите – неизброимо множество. Те идваха от различни части на Небето. Явно ние отивахме към голяма област-арена, за която говори Йоан:

Начаса се намерих в изстъпление чрез Духа,
и, ето, престол беше поставен на небето,
и на престола седеше Един.
И седналият приличаше на камък яспис и сардис;
имаше около престола и дъга, наглед като смарагд.
И около престола имаше двадесет и четири престола,
и видях, че на престолите седяха двадесет и четири старци,
облечени в бели дрехи, и на главите им златни корони.
И от престола излизаха светкавици
и гласове и гърмежи. И пред престола
горяха седем огнени светила,
които са седемте Божии духове.
Двадесетте и четири старци падат
пред седящия на престола, и се кланят на Онзи,
Който живее до вечни векове,
и полагат короните си пред престола, казвайки:
Достоен си, Господи наш и Боже наш,
да приемеш, слава, почит и сила;
защото Ти си създал всичко,
и поради твоята воля
всичко е съществувало и е било създадено.
(Откровение 4:2-5; 10-11)

А облаците! Най-прекрасните облаци се носеха на талази пред и около престола. Почти във формата на гъбения облак при атомна експлозия, всеки облак беше смесен със слава и прекрасни цветове.
Над всичко това се издигаше заслепяваща дъга. Невъзможно е да си представите интензивността на Божията сила.
Аз знаех в сърцето си, че образа на мъж, който видях в облаците представяше Бог.
Преди хиляди години, Бог искаше да сътвори човек по Свой образ и Той го направи.

И Бог създаде човека по Своя образ;
по Божия образ го създаде;
мъж и жена ги създаде.
(Битие 1:27)

Бог буквално взе прахта от земята и направи човек. Помислете за силата на Бог, която е присъствала там:

И Господ Бог създаде човека от пръст из земята,
и вдъхна в ноздрите му жизнено дихание;
и човекът стана жива душа.
(Битие 2:7)

И тогава, понеже Човека беше сам – „Но помощник, подходящ за човека не се намери.” (Битие 2:20) – Бог го приспа дълбоко. Бог даде сън на Човека и взе едно от ребрата му, и оформи от него една жена. Бог оформи Жената, подходящия помощник за цял живот, която също беше по Божият образ (Битие 1:27). Каква слава е дадена на човешките същества да бъдат създадени по Божият образ!


Е.П.Ц.-Тетевен
Е.П.Ц.-Тетевен
Администратор
Администратор

Брой мнения : 364
Join date : 30.11.2010
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор - Пламен Б. Николов

https://bible.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Откровение за Небето! - Page 3 Empty Re: Откровение за Небето!

Писане by Е.П.Ц.-Тетевен Чет Яну 27, 2011 11:44 pm



Подготовка за Царя


Свидетелствата за Небесното поклонение показват красотата и святостта на Бога. Когато пристигнахме на сборното място, аз можех да видя хора и ангели навсякъде. Бях впечатлена от това, че всичко се вършеше с ред. Навсякъде, хора и ангели хвалеха Бога.
Реката на Живота течеше от Божият престол. Тя беше като море от стъкло, като море от кристал, но течеше.
Светии, тогава аз отново видях коне. Големите бели прекрасни коне изглежда като че ли бяха направени от мрамор. Те бяха прекрасни и никой от тях нямаше дори петно. Бяха елегантни, като фигурки от шах, но бяха истински. Белите одеала върху гърбовете им бяха хубаво стегнати със златни кантове по ръба. В устата им имаше златни юзди. По краката им и дори по опашките им имаше орнаменти. Тези коне стояха в готовност пред престола.
Аз забелязах, че дванадесетте ангели, стоящи пред престола имаха тромпети и музикални рогове до себе си. Техните падащи, блестящи дрехи бяха украсени със злато и вградени големи рубини и всякакви видове великолепни камъни.
Внезапно, аз видях много музикални инструменти. Те бяха най-ефектните инструменти, които някога може да си представите. О, красотата на Небето! Там имаше много арфи. Аз потърсих да видя кой стоеше зад музикалните инструменти.
Помислих си, „О, слава на Бога! Алелуя!”


Е.П.Ц.-Тетевен
Е.П.Ц.-Тетевен
Администратор
Администратор

Брой мнения : 364
Join date : 30.11.2010
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор - Пламен Б. Николов

https://bible.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Откровение за Небето! - Page 3 Empty Re: Откровение за Небето!

Писане by Е.П.Ц.-Тетевен Чет Яну 27, 2011 11:46 pm



Призив за поклонение


Светии, тогава Святия Дух много ясно ми показа нещо. Жената, която стоеше в центъра на групата от коне стоеше неподвижно. Тогава ангелите, стоящи пред престола, един по един, вземаха тромпет или рог и започваха да го надуват. Когато надуха тези рогове – о, появиха се звуци на радост и висока хвала! Някой в небето високо прокламира:
- Сега е време за поклонение на Царя на царете и на Господа на господарите за Неговите славни дела и Неговата славна сила към хората на земята.
Време е да Го издигнем и да Му се поклоним с песен, с танци, да Му се поклоним с музика и да Му се поклоним за Неговата доброта.
Той е Бог. Той е Цар на царете и Господ на господарите. Той е Изкупителят на човечеството.
Светии, тромпетите звучаха, докато те прокламираха тези неща. Тогава ангелът, четящ свитъка спря и беше даден сигнал.
Веднага прекрасните коне се поклониха. Сгънаха копита и наведоха главите си в редица на хвала към Господното име:

В Исусовото име да се поклони
всяко коляно от небесните и
земните и подземните същества.
(Филипяни 2:10)

Всяко създание, което е на небето,
на земята и под земята и по морето
и всичко що има в тях, чух да казват:
На Този, Който седи на престола,
и на Агнето да бъде благословение
и почит, слава и господство, до вечни векове.
(Откровение 5:13)

Тогава конете започнаха да се въртят и изправят пред Господа. Те правеха всякакъв вид неща, за да увеличат хвалението и поклонението на Бога. О, само да бяхте го видели! И Бог се наслаждаваше на тяхното поклонение към Него.


Е.П.Ц.-Тетевен
Е.П.Ц.-Тетевен
Администратор
Администратор

Брой мнения : 364
Join date : 30.11.2010
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор - Пламен Б. Николов

https://bible.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Откровение за Небето! - Page 3 Empty Re: Откровение за Небето!

Писане by Е.П.Ц.-Тетевен Чет Яну 27, 2011 11:48 pm



Мотивиране за хваление


Светии, аз мисля, че ние не осъзнаваме колко обича Бог нашето хваление. Когато ние преминаваме през изпитания, оскърбления и беди, Бог иска ние да Го хвалим. Ние Го хвалим не заради мъките или заради изпитанията, а защото ние Го обичаме. Когато ние Му се покланяме, ние го правим заряди Него, а не заради себе си. Когато Го хвалим за мощните дела, които Той е направил за нас, ние променяме нашия фокус от себе си към Бог. В процеса на поклонение, ние осъзнаваме, че Той е този, който може да разреши проблемите ни и ние можем да Му се доверим, че ще дойде и ще ни помогне. Така, ние всъщност печелим, когато истински хвалим и се покланяме на Бога.


Е.П.Ц.-Тетевен
Е.П.Ц.-Тетевен
Администратор
Администратор

Брой мнения : 364
Join date : 30.11.2010
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор - Пламен Б. Николов

https://bible.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Откровение за Небето! - Page 3 Empty Re: Откровение за Небето!

Писане by Е.П.Ц.-Тетевен Чет Яну 27, 2011 11:49 pm



Наградата на хвалението


По това време всички небесни музиканти започнаха да свирят и дойде друга група от поклонници. Хиляди гласове запяха в почит и хвала към Исус. Издигнаха се звуци от славно викане. То звучеше навсякъде в Небето. Като че ли с часове звънеше хвалението към Бог!
Колко е прекрасно да слушаш и да бъдеш посред хваление към Бога! Там, в центъра на отекващите, великолепни звуци, земята ми изглеждаше толкова далеч. Тъгата и бедите изглеждаха толкова далеч. Ужасите на Ада изглеждаха толкова далеч.


Е.П.Ц.-Тетевен
Е.П.Ц.-Тетевен
Администратор
Администратор

Брой мнения : 364
Join date : 30.11.2010
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор - Пламен Б. Николов

https://bible.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Откровение за Небето! - Page 3 Empty Re: Откровение за Небето!

Писане by Е.П.Ц.-Тетевен Чет Яну 27, 2011 11:52 pm



Моето назначение от бог


Както и да е, аз знаех в себе си, че имах да върша нещо за Бога. Ангелът Господен ме докосна и ме изпълни сила.
Той ми каза:
- Дете, Бог ти позволи да видиш тези неща, за да ги разкажеш и да ги запишеш. Откровенията, виденията и сънищата ти бяха дадени, за да разберат хората, „нещата, който Бог е приготвил за тези, които Го обичат и пазят заповедите Му” (1 Коринтяни 2:9; Второзаконие 7:9).
Светии, тогава аз чух Божият глас! Само звукът от гласа Му ме изпълни с екстаз. Той звучеше като гръм, но аз можех да разбера какво ми казваше.
Аз паднах на лицето си и започнах да се покланям и да хваля Царя на царете и Господа на господарите.


Е.П.Ц.-Тетевен
Е.П.Ц.-Тетевен
Администратор
Администратор

Брой мнения : 364
Join date : 30.11.2010
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор - Пламен Б. Николов

https://bible.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Откровение за Небето! - Page 3 Empty Re: Откровение за Небето!

Писане by Е.П.Ц.-Тетевен Чет Яну 27, 2011 11:53 pm



Небесни писания


Когато се върнах на земята и започнах да размишлявам над многото неща, които Бог ми показа, аз погледнах в Божието слово. И навсякъде, където разгърнех, аз четях неща за Небето и Божието величие.
Искам да споделя някои от тези стихове с вас:

Ти си Господ, само Ти; Ти си направил небето,
небето на небесата, и цялото им множество,
земята и всичко що е на нея,
моретата и всичко що е в тях,
и Ти оживотворяваш всичко това;
и на Тебе се кланят небесните войнства.
(Неемия 9:6)

Бог не е ли на небесните висоти?
Облаци Го покриват, та не вижда.
И ходи по свода небесен.
(Йов 22:12, 14)

Защото Той надникна от Своята света височина,
От небето Господ погледна на земята.
(Псалм 102:19)

Господ е поставил престола Си на небето;
И неговото царство владее над всичко.
(Псалм 103:19)

Нека хвалят името на Господа;
Защото само Неговото име е превъзнесено,
Славата Му е над земята и небето.
(Псалм 148:13)

Но пристъпихме до хълма Сион,
до града на живия Бог, небесния Ерусалим,
и при десетки хиляди тържествуващи ангели.
(Евреи 12:22)


Е.П.Ц.-Тетевен
Е.П.Ц.-Тетевен
Администратор
Администратор

Брой мнения : 364
Join date : 30.11.2010
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор - Пламен Б. Николов

https://bible.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Откровение за Небето! - Page 3 Empty Re: Откровение за Небето!

Писане by Е.П.Ц.-Тетевен Чет Яну 27, 2011 11:55 pm



Святите същества на небето


Това е истинско описание на моите преживявания. Още веднъж Господният ангел дойде до мен и ми каза:
- Виж славата на твоя Бог!
Незабавно аз бях отведена на Небето през една от портите. Всяка една от портите беше направена от изящна перла, с рисунка върху нея. Красотата на Небето е зашеметяваща! Ние прекосихме Реката на живота и аз можех да чуя виковете на хората по бреговете на реката и хвалението им към Бога. Аз бях отведена до Божия трон, описан в 4 глава на Откровение. О, какви викове и какво поклонение!
Светии, аз видях трона на Бог, точно както го описва Святото писание. Около него имаше дъга. Беше заобиколен от облак на слава и великолепието на Божията сила. Аз чух гласове, видях светкавица и чух гръм. Аз видях божественото проявление на Божията сила!

И от престола излизаха светкавици и гласове и гърмежи.
И пред престола горяха седем огнени светила,
които са седемте Божии духове.
И пред престола имаше като стъклено море,
подобно на кристал, а всред престола и около него
четири живи същества, пълни с очи и отпред и отзад.
(Откровение 4:5-6)


Както гледах, чух множество гласове на много ангели около трона. Ангелите там бяха неизброими. Тогава видях четирите небесни същества и 24-те стареи. Тази сцена също е описана от Йоан в Откровение:

И видях и чух глас от много ангели
около престола и живите същества и старците;
(и числото им беше десетки хиляди
по десетки хиляди и хиляди по хиляди).
(Откр. 5:11)

И всичките ангели стояха около престола
и около старците и четирите живи същества;
и паднаха на лицето си пред престола
и се поклониха на Бог.
(Откр. 7:11)


Е.П.Ц.-Тетевен
Е.П.Ц.-Тетевен
Администратор
Администратор

Брой мнения : 364
Join date : 30.11.2010
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор - Пламен Б. Николов

https://bible.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Откровение за Небето! - Page 3 Empty Re: Откровение за Небето!

Писане by Е.П.Ц.-Тетевен Чет Яну 27, 2011 11:56 pm



Живите същества


В това пътуване до Божия трон, аз видях 4-те живи същества, които са пред Божия трон. Това бяха съществата, описани в Божието слово.
Всички небесни същества имат големи очи – някои са отпред, а други – отзад. Те могат да виждат пред себе си и зад себе си. Те наистина бяха огромни като нищо, което съм виждала до сега на земята.
Всяко от тях имаше 6 крила. Едно имаше лице на лъв. Второто същество имаше лице на теле.
Третото имаше лице на човек. Представете си, ако можете, много високо същество със 6 крила. То имаше човешко лице. А четвъртото живо същество беше като летящ орел.
Тези очарователни същества постоянно викаха: „Свят, свят, свят, Господ Бог Всемогъщи.”
Тъй като преди това не бях виждала нищо подобно, те ми изглеждаха много странно. Но аз знаех, че Бог беше сътворил тези святи същества в Небето. Аз хваля Бог за Неговите могъщи дела и Неговата могъща сила. Бог е величествен Бог! Като гледах тези същества, те започнаха да хвалят Всемогъщия Бог и да Му се покланят.
Аз искам да разберете, че след като видях небесните същества на Бог във видението ми, аз направих проучване за тях и открих изумителното описание на Йоан в книгата Откровение на това, на което станах свидетел. Ето как ги описва Йоан:

И пред престола имаше като стъклено море,
подобно на кристал, а всред престола и около него
четири живи същества, пълни с очи и отпред и отзад.
Първото живо същество приличаше на лъв,
второто приличаше на теле,
третото имаше като човешко лице,
и четвъртото живо същество приличаше на летящ орел.
И четирите живи същества, имащи по шест крила,
бяха пълни с очи отвън и отвътре;
и те не престават денем и нощем да казват:
Свят, свят, свят е Господ Бог Всемогъщи,
Който бе и Който е, и Който ще бъде.
(Откр. 4:6-8 )


Е.П.Ц.-Тетевен
Е.П.Ц.-Тетевен
Администратор
Администратор

Брой мнения : 364
Join date : 30.11.2010
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор - Пламен Б. Николов

https://bible.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Откровение за Небето! - Page 3 Empty Re: Откровение за Небето!

Писане by Е.П.Ц.-Тетевен Чет Яну 27, 2011 11:58 pm



Задълженията на живите същества


Библията ни казва за тези същества и за техните задължения. Те непрекъснато дават почит и хвала на Бога. Заедно с 24-те стареи, покланяйки се на Господа е тяхното основно занимание:

Четирите живи същества…
не престават денем и нощем да казват:
Свят, свят, свят е Господ Бог Всемогъщи,
Който бе и Който е и Който ще бъде.
И когато живите същества принасят слава,
почит и благодарение на Този,
Който седи на престола и живее до вечни векове,
двадесетте и четири старци падат пред седящия на престола
и се кланят на Онзи, Който живее до вечни векове
и полагат короните си пред престола, казвайки:
Достоен си, Господи наш и Боже наш,
да приемеш, слава, почит и сила;
защото Ти си създал всичко,
и поради твоята воля всичко е съществувало
и е било създадено.
(Откр. 4:8-11)

И (4-те живи същества и 24-те стареи) пеят нова песен:
Достоен си да вземеш книгата и да разпечаташ печатите й,
защото си бил заклан и със Своята кръв си изкупил за Бога
човеци от всяко племе, език, люде и народ.
Направил си ги да бъдат царство и свещеници на нашия Бог
и те ще царуват на земята.
(Откр. 5:9,10,)

И видях и чух глас от много ангели около престола
и живите същества и старците;
(и числото им беше десетки хиляди по десетки хиляди
и хиляди по хиляди) и казваха с висок глас:
Достойно е Агнето, което е било заклано,
да приеме сила и богатство, премъдрост и могъщество,
почит, слава и благословение.
И всяко създание, което е на небето, на земята
и под земята и по морето и всичко що има в тях, чух да казват:
На Този, Който седи на престола,
и на Агнето да бъде благословение и почит,
слава и господство, до вечни векове.
И четирите живи същества казаха:
Амин! И старците паднаха, та се поклониха.
(Откр. 5:11-14)

И всичките ангели стояха около престола
и около старците и четирите живи същества;
и паднаха на лицето си пред престола,
та се поклониха Богу, казвайки:
Амин! благословение, слава и премъдрост,
благодарение и почит, сила и могъщество
на нашия Бог до вечни векове. Амин.
(Откр. 7:11-12)

И двадесетте и четири старци и четирите живи същества паднаха, та се поклониха на Бога, Който седи на престола,
и казаха: Амин! Алелуя!
И от престола излезе глас, който казваше:
Хвалете нашия Бог, всички Негови слуги,
вие, които Му се боите, малки и големи.
И чух като глас от силни гърмежи,
които казваха: Алелуя!
Защото Господ, нашият Бог, Всемогъщият, царува.
(Откр. 19:4-6)

В Откровение са описани и още някои задължения на живите същества:

И когато взе книгата, четирите живи същества
и двадесетте и четири старци паднаха пред Агнето,
като всеки държеше арфа и златни чаши пълни с тамян, които са молитвите на светиите.
(Откр. 5:8.)

И видях, когато Агнето отвори един от седемте печата
и чух едно от четирите живи същества да казва
като с глас от гръм: Ела и виж!
(Откр. 6:1)

И от храма излязоха седемте ангела,
които държаха седемте язви,
облечени в чисти и светли ленени дрехи
и препасани през гърдите със златни пояси.
И едно от четирите живи същества
даде на седемте ангела седем златни чаши,
пълни с гнева на Бога, Който живее до вечни векове.
И храмът се изпълни с дим
от славата на Бога и от Неговата сила;
и никой не можеше да влезе в храма,
преди да се свършат седемте язви на седемте ангела.
(Откр. 15:6-8.)

Аз видях неизброимо множество от ангели как започнаха да се покланят на Господа. Аз чух и преживях незабравима сцена, когато се присъединиха старейте около трона. Аз също се включих към поклонението на Царя като си мислех, „О, колко прекрасно е да видя силата на Всемогъщия Бог!”


Е.П.Ц.-Тетевен
Е.П.Ц.-Тетевен
Администратор
Администратор

Брой мнения : 364
Join date : 30.11.2010
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор - Пламен Б. Николов

https://bible.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Откровение за Небето! - Page 3 Empty Re: Откровение за Небето!

Писане by Е.П.Ц.-Тетевен Пет Яну 28, 2011 12:01 am



Славите на небето


Когато Исус Христос ми откри Небето, аз бях водена там 10 пъти чрез силата на Всемогъщия Бог. Това се случи веднага след посещението ми в Ада.
Божествените визити започнаха през Великденските празници. Исус ми се явяваше от 2 до 5 ч. всяка нощ, 30 нощи, показвайки ми къде отиват тези, които Го отхвърлят. Преди да видя Небето, Той ме заведе в центъра на земята и ми показа дома на мъртвите. Аз написах „Божествено откровение за Ада”, където описвам моите преживявания в Ада. След тези 30 пътувания до дълбините на ужас, Исус ме води 10 нощи на Небето и ми показва славите му. Допълнително, имаше много други посещения от Господа.
Това е истински запис на това, което ми се случи. Духът на живия Бог ми откри всичко, което ви казвам.
Когато Исус Христос ме водеше на тези пътувания, аз бях очарована, защото на Небето няма никаква тъга, нито смърт, нито умиране, няма и скръб. В Небето има само радост, мир, щастие и плодовете на Духа са навсякъде.
Също така бях очарована и от ангелите на Бога, които бяха с хиляди. Някои имаха криле, а други – не.
На всяко от моите пътувания до Небето аз забелязах, че ангелите бяха винаги заети. Те постоянно изпълняваха задачи и се грижеха за детайлите. На мен ми изглеждаха като че ли всеки ангел имаше точни задачи и определена работа за свършване. Но те винаги хвалеха Бога и вършеха задълженията си щастливи.
Всички ангели са постоянно заети със задълженията си. Например, когато на Небето дойдат нови души, ангелите ги посрещат и веднага ги водят до Реката на живота. Ангелите при-дружават новите души до място, където други ангели ги обличат с дрехи на спасение, които са робите на праведност. Тогава ангелите –водачи ги водят до стая с корони, където всеки получава корона.
Всички тези неща са изпълнявани в прекрасен, съвършен ред. Ангелите са съвършено щастливи, докато вършат всичко.
На Небето изобщо не видях камбани, но ги чувах да звънят постоянно. Беше ми казано, че всеки път, когато звъни камбана, на земята се спасява една душа. Това се нарича „славите на Небето”.


Е.П.Ц.-Тетевен
Е.П.Ц.-Тетевен
Администратор
Администратор

Брой мнения : 364
Join date : 30.11.2010
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор - Пламен Б. Николов

https://bible.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Откровение за Небето! - Page 3 Empty Re: Откровение за Небето!

Писане by Е.П.Ц.-Тетевен Пет Яну 28, 2011 12:03 am



Небесни мебели


Аз забелязах, че през пътуванията ми до Небето, виждах прекрасни маси. Не знам как да ги опиша точно.
Понякога на земята аз виждам Викториански или някакъв друг стил мебели със сложни орнаменти по тях. Вие вероятно сте виждали такива прекрасни орнаменти като маса до стената, покрай която сте минали или маса с ваза или книга върху нея. Е, аз виждах такива маси навсякъде на Небето, само че те бяха дори по-изящни.
Също така навсякъде имаше книги и много други неща.


Е.П.Ц.-Тетевен
Е.П.Ц.-Тетевен
Администратор
Администратор

Брой мнения : 364
Join date : 30.11.2010
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор - Пламен Б. Николов

https://bible.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Откровение за Небето! - Page 3 Empty Re: Откровение за Небето!

Писане by Е.П.Ц.-Тетевен Пет Яну 28, 2011 12:04 am



Небесните записи


Светии, знайте, че всеки път, когато давате пари, всеки път, когато плащате десятък, всичко, което правите за Божията слава се записва на Небето. Спомням си това толкова добре, защото когато Господ ми показваше Своите мощни слави и сили, ми направи впечатление, което не ще бъде изтрито от ума ми.
През моите пътувания забелязах, че много ангели дойдоха на Небето с рапорти от цялата земя. Те отиваха в определена стая, където управляваше ангелът, който записваше. Ангелът-посланик прочиташе рапорта, а записващия ще попита: „Ти свидетел ли си? Видя ли как се случи това?” когато рапорта е потвърден, бива записан в книга. Накрая тези книги се занасят пред трона на Бог. Но преди това, преминават през специален процес.
Аз ясно си спомням, че Духът на Бог се движи постоянно на Небето. Това беше по-велико, от всичко на земята. Нещата на земята са копия на нещата, които са на Небето, но те са само техни сенчести отражения. Невероятна музика, неограничена хвала и други слави, които земята не може да си представи, изобилстват на Небето.
Бог иска хората да Го хвалят. От книгата Битие до Откровение, Бог изразява Своето желание за семейство, което Го обича.
Когато четете тази книга, помнете, че Небето е място, което Бог е приготвил за онези, които Го обичат. Един ден аз ще отида там. Един ден вие ще отидете там, ако сте новородени, ако сте се покаяли за греховете си и сте приели Исус Христос в сърцата си.
Той може да измие греховете ви със Своята скъпоценна кръв. Нека да ви кажа за кръвта на Агнето, скъпоценната кръв на Исус.


Е.П.Ц.-Тетевен
Е.П.Ц.-Тетевен
Администратор
Администратор

Брой мнения : 364
Join date : 30.11.2010
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор - Пламен Б. Николов

https://bible.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Откровение за Небето! - Page 3 Empty Re: Откровение за Небето!

Писане by Е.П.Ц.-Тетевен Пет Яну 28, 2011 12:07 am



Изчистващата кръв


По-рано описах стаите със записите, но сега искам да обрисувам друг аспект. Много ангели стоят на определени места в стаите със записите. Пред себе си те имат златни кошници. Това също е част от „славите на Небето”.
Пред ангелите имаше много книги на купчини. Някои от маркерите в книгите изглежда бяха послания от земята. Всяко послание трябваше да бъде проверено от големия записващ ангел.
Аз видях други два ангела, които донесоха послания от земята. Всеки път, когато някой се новородеше, имаше ново послание, когато някой истински се спасяваше от греховете си като приемаше Исус Христос в сърцето си. Когато някой истински се покайваше за греховете си и молеше Исус да бъде негов Спасител и Господ, беше записвано, че този човек беше предал живота си на Господа.
Ангелите със златни кошници взеха всеки по една книга от многото. Всеки ангел държеше в ръката си нещо, което приличаше на окървавен плат. Червеният плат беше смесен със слава, светлина и сила. То не беше кърваво или нещо такова – то беше прекрасно!
Всеки ангел поставяше избраната книга през себе си и започвайки от първата страница, той изтри записаното с напръсканото с кръв парче плат. С Божиите насоки, ангелът изтриваше старата история на този грешник и записваше, че той или тя току що са били новородени.

Аз, Аз съм, Който изтривам твоите престъпления
заради Себе Си, И няма да си спомня за греховете ти.
(Исая 43:25)

Деца, словото на Бог е истинско. Бог наистина прощава греховете ни. Беше толкова красиво да видя как ангелът изтриваше страниците. Алелуя! Бог изчиства досието на всеки един от нас!
Когато видях това славно нещо, аз чух светиите да пеят в слава:

О, само кръвта на Исус може да измие моите грехове.
О, кръвта на Исус може да ме направи цял днес.
О, само кръвта на Исус може ме изчисти днес.

И след това чух ангелите да пеят тази песен:

Още едни бе изкупен чрез кръвта на Агнето.
Още един бе спасен от ръката на дявола
Чрез кръвта на Агнето.
Още един бе спасен от Ада чрез кръвта на Исус Христос.

Никога не се срамувайте да призовавате силата на кръвта на Исус Христос. Той проля кръвта си преди 2000 години, за да измие греховете ни и от тогава тя не е изгубила силата си! Исус победи дявола „веднъж завинаги, когато принесе Себе Си”(Евреи 7:27) и отиде на кръста заради нас.
Исус остави славата Си. Роди се от девица. Даде живота Си, за да можем ние да бъдем изкупени чрез Неговата скъпоценна кръв. Той направи това, за да не отидем ние в Ада – ужасното място, което Той ми показа.
Скъпи приятели, Евангелието е истинно. Колко се радвах, когато видях ангелите да измиват цялата стара история от всички книги. Те изтриваха старите грехове и всички мръсни неща. Всички стари неща изчезнаха; кръвта на Исус ги изтри всичките.


Е.П.Ц.-Тетевен
Е.П.Ц.-Тетевен
Администратор
Администратор

Брой мнения : 364
Join date : 30.11.2010
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор - Пламен Б. Николов

https://bible.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Откровение за Небето! - Page 3 Empty Re: Откровение за Небето!

Писане by Е.П.Ц.-Тетевен Пет Яну 28, 2011 12:08 am



Олтарите на бог


Аз обичам олтарите на Бога. Когато отидох в една изпълнена с Духа църква, там имаше красив олтар, където, знам са се проливали много сълзи.
В Стария Завет, Бог многократно заповядваше на хората Си да отидат и да срутят всички стари езически олтари. Ето един пример:

И да съсипете жертвениците им, да строшите стълбовете им,
да изгорите с огън ашерите им, да съсечете изваяните образи
на боговете им и да изличите имената им от онова място.
А спрямо Господа вашия Бог да не постъпвате така.
(Второзаконие 12:3-4)

Божиите хора се отърваха от греховните олтари, които не даваха хвала на Него. Те премахнаха олтарите, които не Го почитаха и не Го боготворяха, а след това те построиха и поддържаха олтари само за поклонение пред Него. Ето пример от тези инструкции.
Само Исус може да направи това за теб. Ти сам не можеш.

И в същата нощ Господ му каза: Вземи бащиния си вол,
втория вол седемгодишния, та съсипи Вааловия жертвеник,
който се намира у баща ти,
и съсечи ашерата, която е при него.
После на върха на тая скала издигни олтар на Господа твоя Бог, според наредбата, и вземи втория вол, та го принеси за всеизгаряне с дървата на ашерата, която ще съсечеш.
(Съдии 6:25-26)


Е.П.Ц.-Тетевен
Е.П.Ц.-Тетевен
Администратор
Администратор

Брой мнения : 364
Join date : 30.11.2010
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор - Пламен Б. Николов

https://bible.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Откровение за Небето! - Page 3 Empty Re: Откровение за Небето!

Писане by Е.П.Ц.-Тетевен Пет Яну 28, 2011 12:11 am



Днешните олтари


Когато проповядвам по цялата страна си мисля за олтарите на Бог. Когато ние идваме до олтара отпред и изливаме сърцата си пред Бога, ние не се срамуваме от Него. Посветеният олтар е място, където ние можем да бъдем в Божието присъствие, където ние можем да извикаме към Него и да изповядаме греховете си, молейки Го да ни прости.
Там много от нас чувстват Неговото чудно присъствие! Ние знаем, че Той може да отговаря на нашите молитви. През цялото време ние можем да усещаме Неговите ръце около нас. В олтарите в църквите има нещо хубаво – старовременните олтари на Бог. Там можеш да отидеш и да коленичиш или просто да се покланяш на Бога. Ти можеш да Го хвалиш и в къщи, разбира се. Можеш да го правиш в колата. Можеш да Го хвалиш навсякъде. Но, нека да ви кажа нещо: олтарът е определено място за среща с Бог, където за общуваме с Него интимно.
Когато старозаветните пророци правеха олтари за Бог, те викаха към Него и се покайваха за греховете на хората, както и за собствените си грехове. На олтара те се покайваха и принасяха кръвни жертви заради народа и Бог приемаше техните жертви.
Ние вече не трябва да принасяме жертви, след като Христос направи максималната жертва за нашите грехове като проля Своята кръв. Все пак, ние все още се нуждаем от покаяние, когато сме изобличени за грях и едно от най-добрите места да направим това е на олтара. Когато видим посветен църковен олтар, ние трябва коленичим до него и да се молим, ако е възможно.
Да има олтар е от голямо значение. Ние имаме нужда от него в домовете си, за да можем да говорим с Бог и да имаме място, където просто да бъдем с Него.
Винаги казвам на хората, когато проповядвам: „Не се срамувайте да дойдете до олтара. Бог ще ви срещне тук.” Да, той може да ви срещне на вашето място. Но въпреки това, има нещо в свещения често използван олтар, където можеш да смириш себе си, да вдигнеш ръце и да кажеш: „Боже, ето ме. Вземи ме. Употреби ме за Твоя слава.”


Е.П.Ц.-Тетевен
Е.П.Ц.-Тетевен
Администратор
Администратор

Брой мнения : 364
Join date : 30.11.2010
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор - Пламен Б. Николов

https://bible.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Откровение за Небето! - Page 3 Empty Re: Откровение за Небето!

Писане by Е.П.Ц.-Тетевен Пет Яну 28, 2011 12:15 am



Да му се покланяме искрено


Ти трябва да си честен във всичко, когато се молиш с цяло сърце. Бог търси хора, които да Го обичат и да Го хвалят. Бог търси хора, които ще се обърнат от нечестивите си пътища и ще се върнат при Него. Той търси хора, които ще Му се покланят в Дух и истина.

Ако людете Ми, които се наричат с Моето име,
смирят себе си, та се помолят и потърсят лицето Ми,
и се върнат от нечестивите си пътища,
тогава ще послушам от небето,
ще простя греха им и ще изцеля земята им.
(2 Летописи 7:14)

Но иде час, и сега е, когато истинските поклонници
ще се покланят на Отца с дух и истина;
защото такива иска Отец да бъдат поклонниците Му.
Бог е дух; и ония, които Му се покланят,
с дух и истина трябва да се покланят.
(Йоан 4:23-24)

Бъди честен с Бог. Бъди искрен с Него. Когато отиваш пред олтара и коленичиш, не казвай: „Мими сгреши”, или „Петьо го направи.” Но кажи: „Боже, аз сбърках. Аз имам нужда от прошка.” Тогава, прости на тези, против които имаш нещо – прости им.
Светии, Господ търси да освободи хора, така че слепите очи да се отворят и ушите да чуят какво Духът има да казва на църквата (Откровение 2:7).
О, славите на Небето! Само ако можехте да видите какво ви очаква там!
Ние минаваме през много изпитания и борби в нашия ежедневен живот. Понякога изглежда, че врагът се опитва да открадне всичко от нас, но Бог ни дава търпение да издържим и накрая – победата. В живота има много удоволствия, но в нашия Господ има мир и сигурност.
Ако ти не си в добра, стабилна църква-дом, те съветвам бързо да си намериш такава, където проповядват истинското Божие слово и вярват в силата на Всемогъщия да трансформира животи и сърца. Намери си църква, където вярват в силата на Святия Дух. Там ще бъдеш учен на Божията мъдрост и можеш да бъдеш освободен от твоите беди, тъга и скръб.
Знаеш ли, че е важно да се срещаш с Божии хора. Библията ни казва да се събираме заедно (Евреи 10:25). Не се опитвай да бъдеш сам. Бог те обича и има Божии светии, които също те обичат.


Е.П.Ц.-Тетевен
Е.П.Ц.-Тетевен
Администратор
Администратор

Брой мнения : 364
Join date : 30.11.2010
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор - Пламен Б. Николов

https://bible.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Откровение за Небето! - Page 3 Empty Re: Откровение за Небето!

Писане by Е.П.Ц.-Тетевен Пет Яну 28, 2011 12:18 am



Слави, очакващи разкриване


Друга част от славите на Небето включваха някои тайни, които очакват да бъдат разкрити. На мен не ми беше позволено да ги видя.
Обаче, при едно от пътуванията, аз видях прекрасни къщи и жилищни сгради. През това място минахме много бързо. Тогава бях заведена там, където видях ангели да вършат всякакъв вид задачи. Изглежда те идваха от земята по определен начин и минаваха през портите с хартия в ръце.
Понякога ангелите държаха книги, в които пишеха. Те отиваха на определени места в Небето с техните рапорти. Тогава рапортите биваха сваляни в книги, за да се запазят за награжда-ването на светиите. Когато ти отидеш на Небето, ти ще бъдеш награден за това, което си направил за Исус Христос. Ето за това пиша тази книга. Записвам виденията си за Небето заради Исус Христос и за Негова слава и почит.
Искам да разберете част от тайните на Небето, които Бог ми показа. Мога да ви кажа само това, което видях, защото тайните ми бяха разкривани само от части. Библията казва, че сега „знаем от части и от части пророкуваме” (1 Коринтяни 13:9).
Слава на Бога, когато достигнем крайната си цел – нашия последен дом – ще намерим отговор на всичките си въпроси; всичките ни молитви ще бъдат отговорени и най-съкровените ни желания ще бъдат изпълнени!


Е.П.Ц.-Тетевен
Е.П.Ц.-Тетевен
Администратор
Администратор

Брой мнения : 364
Join date : 30.11.2010
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор - Пламен Б. Николов

https://bible.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Откровение за Небето! - Page 3 Empty Re: Откровение за Небето!

Писане by Е.П.Ц.-Тетевен Пет Яну 28, 2011 12:21 am



Видения за ангели в действие


В тази глава ще ви разкажа за моите видения на ангели на работа. Искам да разберете част от прекрасните нища, които Бог ми показа. Искам да споделя с вас радостта и насладата от това, да знаеш какво те очаква, когато работиш за Господа.
Бог е прекрасен да открие „тайните Си на Своите слуги, пророците” (Амос 3:7). Желанието Му е да открие тези неща на тези, които ще бъдат чувствителни към Неговите откровения и които ще изявят Неговите послания.

Така казва Господ, Царят на Израел,
Неговият изкупител, Господ на Силите:
Аз съм първият, Аз и последният,
И освен Мене няма Бог.
Откак съм настанил древните люде
Кой може да прогласи както Аз?
Нека възвести това и Ми го изложи;
Нека им известят идните и бъдещите неща.
Не бойте се нито се страхувайте;
Не възвестих ли ти Аз от древността
и ти показах това? И вие сте Ми свидетели –
Има ли бог освен Мене?
Наистина няма канара:
Аз не познавам такъв.
(Исая 44:6-8 )

Тогава Господ ми отговори, като каза:

Напиши видението и изложи го ясно на дъсчици,
За да може да се чете бързо.
(Авакум 2:2)

Има много примери в словото за това, как Бог иска да ни разкрие неща чрез Неговите определени представители. Словото на Бог е вярно и истинно.
Според Библията, Даниел имаше видение от Господа:

Данаил имаше сън и видения минаваха през ума му,
докато си лежеше в леглото.
Той записа съдържанието на съня си.
(Данаил 7:1)

Йоан също имаше видения от Господа и му беше казано да ги запише: „Каквото видя, запиши го в книга” (Откровение 1:11).
Исая беше велик пророк със съдбоносни послания за Юда, поради своите видения и смелостта му да ги каже. Неговата книга започва така: „Виденията на Исая, син на Амос, които той видя, отнасящи се за Юда и Ерусалим” (Исая 1:1). Езекиил беше призван и помазан за пророческо служение, защото видя видения от Бога (Езекиил 1:1).
Бог, в Своята безкрайна благодат, Му се видяло подходящо да избере мен и да ми покаже виденията Си. Слава на Бог за това. Когато се моля или размишлявам, търсейки Бог за определени неща, ми е позволено да видя тайните чрез Духа. Той ми разкрива определени неща.
Моя призив от Бог е да получавам сънища, видения и откровения и да ги разказвам на другите. Като Господна помазана слугиня, аз просто описвам нещата, които Той ми показва. Аз вярвам, че това е моята библейска роля.


Е.П.Ц.-Тетевен
Е.П.Ц.-Тетевен
Администратор
Администратор

Брой мнения : 364
Join date : 30.11.2010
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор - Пламен Б. Николов

https://bible.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Откровение за Небето! - Page 3 Empty Re: Откровение за Небето!

Писане by Е.П.Ц.-Тетевен Пет Яну 28, 2011 12:23 am



Разкриване на божията истина


В началото на това преживяване, Господ Исус Христос ми се яви и ми показа Ада. Той се появи в блестяща бяла роба, пълен със светлина и сила. На мен Исус ми се видя висок около 1,83 м. Брадата Му беше като че ли подредена. Плътната Му коса падаше леко върху раменете Му. Неговите прекрасни очи бяха пронизващи.
Най-близкият образ до този, който видях в моите видения е портретът, показващ Христос до Стената на Плача, молещ се за юдеите и Израел. Исус Христос има толкова много любов и състрадание към нас, както го изобразява художника, че Той преминава големи пространства, за да покаже на един човек Ада и Рая и предстоящите неща.


Е.П.Ц.-Тетевен
Е.П.Ц.-Тетевен
Администратор
Администратор

Брой мнения : 364
Join date : 30.11.2010
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор - Пламен Б. Николов

https://bible.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Откровение за Небето! - Page 3 Empty Re: Откровение за Небето!

Писане by Е.П.Ц.-Тетевен Пет Яну 28, 2011 12:25 am



Огнени колесници


Да видим какво казва Библията:

И помоли се Елисей, казвайки: Моля Ти се, Господи,
отвори му очите за да види. И Господ отвори очите
на слугата та видя, и, ето, хълмът бе пълен
с огнени коне и колесници около Елисей.
(2 Царе 6:17)

Когато бях на Небето, аз видях огнени колесници, управлявани от ангели. Те бяха огромни превозни средства и чудни в своето величие.


Е.П.Ц.-Тетевен
Е.П.Ц.-Тетевен
Администратор
Администратор

Брой мнения : 364
Join date : 30.11.2010
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор - Пламен Б. Николов

https://bible.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Откровение за Небето! - Page 3 Empty Re: Откровение за Небето!

Писане by Е.П.Ц.-Тетевен Пет Яну 28, 2011 12:29 am



Откровения от Бога


Вижте този библейски стих за ангелите:

И като се взираха към небето, когато възлизаше, ето,
двама човека в бели дрехи застанаха при тях.
(Деяния 1:10)

Как може някой да чете това и да не вярва? Бог открито показа ангели на Своите хора, когато Исус се възнасяше към небето.
Светии, ние трябва да осъзнаем, че Бог иска да открие Своите славни сили и прекрасните Си дела в тези последни дни. Бог има видения за нас. Той иска да ни предаде тези истини, така че да ние да бъдем развълнувани и да се наслаждаваме на работата си за Него на тази земя.


Е.П.Ц.-Тетевен
Е.П.Ц.-Тетевен
Администратор
Администратор

Брой мнения : 364
Join date : 30.11.2010
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор - Пламен Б. Николов

https://bible.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Откровение за Небето! - Page 3 Empty Re: Откровение за Небето!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите