Библия - Форум за Общение!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Странно преживяване!

3 posters

Go down

Странно преживяване! Empty Странно преживяване!

Писане by Стилиян Младенов Пон Яну 31, 2011 6:54 pm

Накратко - случвало ми се е няколко пъти да се събуждам опрян до стената и нещо се опитва да ме души. Нищо не се вижда освен един силует, или пък ако отида до църква не мога да вляза вътре, че ми става много зле. Моля някой да ми обясни защо така се получава?
Стилиян Младенов
Стилиян Младенов

Брой мнения : 1
Join date : 07.12.2010
Местожителство : Тетевен / Васильово / кв.Пеново

Върнете се в началото Go down

Странно преживяване! Empty Re: Странно преживяване!

Писане by ЛЮДМИЛ ЗАХАРИЕВ Сря Фев 02, 2011 4:39 pm

Това което описваш е сериозно,защото много хора го преживяват и е резултат от начина ни на живот на самите нас или е наследство от родители прародители и т.н.Още повече ако в рода ни някой се е занимавал с предсказания гадаене леене на куршум и други такива знаеш за какво говоря това не е угодно на Бог.Човека има свободна воля по ,кой път да поеме или Божия и да наследи вечен живот или сатанинския и да наследи смърт и вечно наказание.А ти имаш прекрасно семейство и детенце което трябва да избавиш от същата учас.Това се постига като потърсиш Бог и се покаеш за греховете твоите и тези ,който си наследил и Му предадеш твоя живот и на семейството си за да ви пази Той.Когато приемеш Исус Христос за твой личен спасител Той ще те избави от всеки нечист дух ,който те мъчи.Ако искаш повече потърси ме и ела там където се събираме за да ти предам всичко.От теб зависи какво ще избереш благословение или проклятие за теб и за рода ти .Бог да ти покаже милост и да те освободи и приеме при Неговите синове.Амин.
ЛЮДМИЛ ЗАХАРИЕВ
ЛЮДМИЛ ЗАХАРИЕВ
Пастор
Пастор

Брой мнения : 31
Join date : 01.12.2010
Age : 61
Местожителство : гр. Тетевен / П-р Е.П.Ц-Тетевен / Людмил Захариев

Върнете се в началото Go down

Странно преживяване! Empty Re: Странно преживяване!

Писане by Пламен Николов Чет Фев 03, 2011 12:55 am

В подкрепа на написаното от брат Людмил Бог ме насочи към това клипче.
Моля те да го видиш цялото! Клипчето се казва: Внимание! По кой път ще поемеш?


Да наистина няма среден път!
Бог е поставил пред всеки човек двата пътя:
Пътя на благословението (за тия които Го слушат и Му се покоряват), и пътя на проклятието (за всички, които вършат беззаконие, което е 100% грях, а заплатата на греха е смърт)! Бог иска да ни даде живот в изобилие, а не смърт! За това трябва да обичаме всички човеци, но да мразим греха, и да се молим за всички, понеже когато се молим заедно в един Дух и една мисъл, Божията сила чрез нас прогонва дявола от когото идва цялото зло върху човечеството! Бог иска да ни направи повече от победители! Амин!


Ето как са описани в съкратен вид двата пътя:

Пътя на благословението: Исус отговори: Първата заповед е: "Слушай; Господ нашият Бог е един Господ;
и да възлюбиш Господа твоя Бог с цялото си сърце, с цялата си душа, с всичкия си ум и с всичката си сила".
А ето втората [подобна на нея] заповед: "Да възлюбиш ближния си като себе си". Друга заповед по-голяма от тия няма!
А заповедите не са тежки!

Пътя на проклятието: Всеки, който върши грях, върши и беззаконие, защото грехът е беззаконие;
А грях е: Действие или мисъл, насочени срещу Божията Воля; нарушение изискванията на Божия Закон!


Избора е винаги пред всеки човек! За това написах това, което Бог ми даде защото то не е само за теб, а и за всички в подобно положение под атаките на сатана, които Господ иска да спаси от греха, защото заплатата на греха е смърт! А вярвай ми Бог ми показа какви мъки са там и се моля никой да не отива на това страшно и мъчително място!
Само оня, който слуша Божието Слово, Бог отваря сърцето му, и той приема спасението си! Амин!
Без вяра не е възможно да угоди някой на Бога, а вярата идва от слушане, а слушането от Христовото Слово!

Моля се всеки да се обърне чрез вяра към Живия Бог - Господ Исус Христос за да получи спасение на душата си! Амин!
Пламен Николов
Пламен Николов
Администратор
Администратор

Брой мнения : 222
Join date : 03.12.2010
Age : 50
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор / Пламен Б. Николов

http://epcteteven.ovo.bg/?lwGjIL

Върнете се в началото Go down

Странно преживяване! Empty Re: Странно преживяване!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите