Библия - Форум за Общение!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Важно - прочети правилата!

Go down

Важно - прочети правилата! Empty Важно - прочети правилата!

Писане by Е.П.Ц.-Тетевен Сря Дек 01, 2010 1:28 am

1. Писането на кирилица и грамотно (според основните правила на българския език) е задължително!


2. Забранява се обиждането или подтикването към обиди на членове на форума или други лица,
както и спорове от рода на: Аз знам, Аз мога и Аз ще го направя!



3. Не се отклонявайте от темата! Пишете само по зададената тема и в подходящия раздел на форума,
като за целта не публикувайте два поредни поста (освен ако не е наложително), а ползвайте разделител, защото не е полезно на никого трупането на постове!



4. Ако публикувате статия, или друг текст, взет от интернет (и не само), трябва да бъде споменат неговия източник!


5. Потребителите е желателно да постват във вид на "чист текст". Не трябва да се използват голям брой emoticons, главни букви (постването с главни букви се приема като ВИКАНЕ - ПОВИШЕН ТОН). Потребителите не трябва да използват много пунктуации (!!!, ????? и .....) в заглавието или в самият си пост!


6. Всеки регистриран потребител на форума задължително трябва да напише информация себе си в тази тема: [You must be registered and logged in to see this link.] , както и да качи своя лична снимка за аватар!


7. Това е форум за общуването в Духа на Христовата Любов.
За това нарушението на тези правила ще се счита за спам (празни думи нарушаващи Божията Воля)!
Е.П.Ц.-Тетевен
Е.П.Ц.-Тетевен
Администратор
Администратор

Брой мнения : 364
Join date : 30.11.2010
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор - Пламен Б. Николов

https://bible.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите