Библия - Форум за Общение!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Въпрос към администратора.

2 posters

Go down

Въпрос към администратора. Empty Въпрос към администратора.

Писане by Елена П. Борисова-Куртева Пон Фев 28, 2011 12:54 pm

Защо не мога да вляза като гост? Като гост не мога да наруша правилата, защото не мога да напиша нищо? Не разбирам защо? Какво лошо да се влиза и да се види какво ново има? С какво ще привлечем хора към форума, ако ги задължаваме принудително да се регистрират. Много ще се откажат , а ако видят може да поискат да се регистрират.
Елена П. Борисова-Куртева
Елена П. Борисова-Куртева

Брой мнения : 103
Join date : 31.12.2010
Местожителство : Свиленград - Nickname: elina

Върнете се в началото Go down

Въпрос към администратора. Empty Re: Въпрос към администратора.

Писане by Пламен Николов Пон Фев 28, 2011 1:05 pm

Елена П. Борисова-Куртева написа:Защо не мога да вляза като гост? Като гост не мога да наруша правилата, защото не мога да напиша нищо? Не разбирам защо? Какво лошо да се влиза и да се види какво ново има? С какво ще привлечем хора към форума, ако ги задължаваме принудително да се регистрират. Много ще се откажат , а ако видят може да поискат да се регистрират.

Няма такова нещо, кано не могат да се преглеждат и прочитат темите от гостите! Единственото ограничение, е че за да пишат трябва да са регистрирани! Ползваме безплатен хостинг и тези права са определени от собствениците на хостинга bulgarianforum.net
Всеки гост може да чете на воля, но не и да пише до като не се регистрира! Това не е само тук, а и по доста други форуми е така, и то с една единствена цел: Да се избегне нежелания спам, както и да се знае кой е писал! Редно е да е така не само заради тези правила, а и защото Бог не иска да се крием, когато пишем! Крие се оня който върши нещо нередно! И точно за това са така създадени правилата и на форума (не само на хостинга, които се прочитат по време на регистрация), а и тези които се прочитат тук в този раздел - "Правила на форума"!

И за да бъдат спазени правилата тази тема ще бъде преместена от разел "Правила на форума", в съответния за нея раздел - "Въпроси и отговори"!

Бог да благослови всички, които Го обичат! Амин!
Пламен Николов
Пламен Николов
Администратор
Администратор

Брой мнения : 222
Join date : 03.12.2010
Age : 50
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор / Пламен Б. Николов

http://epcteteven.ovo.bg/?lwGjIL

Върнете се в началото Go down

Въпрос към администратора. Empty Re: Въпрос към администратора.

Писане by Елена П. Борисова-Куртева Пон Фев 28, 2011 8:25 pm

Извинявам се много. С моя лаптоп беше станало нещо и трябваше на ново да инсталирам форума в мурзилата и да не я търся всеки път. Пробвах много пъти , наистина не ме пусна като гост. Не лъжа, честно. Когато отидох в гугъла и отново си я извиках се оправи. Иначе правилата си ги знам, но понякога стават неща,които не мога да си обясня. Но няма нищо случайно. Бог контролира всичко. Благодаря за отговора. Но не разбрах , защо Бог да благославя само тези,които го обичат? Знам,че сте го приели. Знам, че Благословенията са условни-но не ги ли определя Бог? Ако благословим някой, който не заслужава Божията благословия- благословението се връща на нас. Така,че да не бъдем свидливи и да благославяме всички, а Бог да решава? Не знам защо сте решили така?
Елена П. Борисова-Куртева
Елена П. Борисова-Куртева

Брой мнения : 103
Join date : 31.12.2010
Местожителство : Свиленград - Nickname: elina

Върнете се в началото Go down

Въпрос към администратора. Empty Re: Въпрос към администратора.

Писане by Пламен Николов Пон Фев 28, 2011 9:13 pm

Не успях да разбера сестра, какво имаш точно в предвид с благоловенията!
Винаги когато пиша да бъдат благословени всички си спомням написаното в този стих:
1 Петрово 3:9 Не въздавайте зло за зло или хула за хула, а напротив благославяйте; понеже на това бяхте призовани, за да наследите благословение.
Също и в тези стихове се казва:
Лука 6:28 благославяйте тия, които ви кълнат, молете се за тия, които ви правят пакост.
Римляни 12:14 Благославяйте ония, които ви гонят, благославяйте, и не кълнете.

Винаги го правя с радост и на драго сърце! Ако виждаш нещо нередно, моля те сподели с нас, за да го разберем и ние (пиша в множествено число от името на цялата ни църква в Тетевен)!

Бог да те благослови! Амин!
Пламен Николов
Пламен Николов
Администратор
Администратор

Брой мнения : 222
Join date : 03.12.2010
Age : 50
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор / Пламен Б. Николов

http://epcteteven.ovo.bg/?lwGjIL

Върнете се в началото Go down

Въпрос към администратора. Empty Re: Въпрос към администратора.

Писане by Елена П. Борисова-Куртева Вто Мар 01, 2011 2:19 pm

Бог да благослови всички, които Го обичат! Амин ! С тези думи завършваш поста си. Помисли има ли по-голямо благословение от слънцето. Можеш ли да си представиш живота си без слънцето. Над кои хора грее слънцето - над тия ,които Го обичат или над всички хора - вярващи и грешници, тези коитп Го обичат и тия които не Го обичат - всички. Ако Бог може да благославя всички със слънцето , защо и ние да не благославяме всички хора, не само тези,които Го обичат. Ще кажеш , че всички не заслужават Божието благословение- така е! Но тогава благословението, което сме казали /написали / се връща на нас. Лошо ли ще ни е? А нека Бог да реши ,кой да благослови - не ние с пожеланието -тези,които Го обичат! Вярвам, че ме разбираш. Моля се в Името на Исус да се разбираме дори без думи, а не с толкова много. Но за сега това е само голяма мечта. Но аз вярвам в Бог , че Бог и това ще направи, защото се обичаме с Божията любов-нали? Както казах- има Божия любов и Приятелска любов, която е след опознаването. Тогава, вероятно ще си имаме и по-голямо доверие,макар че се казва любовта хваща вяра на всичко. Бог да те благослови, теб и целия форум. Честита Баба Марта- по точно началото на пролетния месец. Амин. I love you
Елена П. Борисова-Куртева
Елена П. Борисова-Куртева

Брой мнения : 103
Join date : 31.12.2010
Местожителство : Свиленград - Nickname: elina

Върнете се в началото Go down

Въпрос към администратора. Empty Re: Въпрос към администратора.

Писане by Пламен Николов Вто Мар 01, 2011 6:55 pm

Елена П. Борисова-Куртева написа:...Вярвам, че ме разбираш...

Да сера разбрах те много точно! До сега не се бях замислял защо добавям това "които Го обичат", защото и от стиховете, които цитирах се вижда същото, което описваш! Благодаря на нашия Бог, Господ Исус Христос за това изобличение дадено чрез теб! Благодаря и на теб, и Бог да те благослови! Амин!
Пламен Николов
Пламен Николов
Администратор
Администратор

Брой мнения : 222
Join date : 03.12.2010
Age : 50
Местожителство : Е.П.Ц. - Тетевен / Администратор / Пламен Б. Николов

http://epcteteven.ovo.bg/?lwGjIL

Върнете се в началото Go down

Въпрос към администратора. Empty Re: Въпрос към администратора.

Писане by Елена П. Борисова-Куртева Сря Мар 02, 2011 12:20 pm

Пламен Николов написа:
Елена П. Борисова-Куртева написа:...Вярвам, че ме разбираш...

Да сестра разбрах те много точно! До сега не се бях замислял защо добавям това "които Го обичат", защото и от стиховете, които цитирах се вижда същото, което описваш! Благодаря на нашия Бог, Господ Исус Христос за това изобличение дадено чрез теб! Благодаря и на теб, и Бог да те благослови! Амин!
I love you Слава на Бога- толкова съм радостна , не за друго , но започнахме да се разбираме. Наистина съм много радостна Laughing Цялата Слава е на Бога разбира се. Толкова си мечтаех за това- да се разбираме. Благодаря ти Татко , небесен. Благодаря и на теб. Бог да ни благослови , да вървим по Божия път в единство. Амин.
Елена П. Борисова-Куртева
Елена П. Борисова-Куртева

Брой мнения : 103
Join date : 31.12.2010
Местожителство : Свиленград - Nickname: elina

Върнете се в началото Go down

Въпрос към администратора. Empty Re: Въпрос към администратора.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите